38. týden

38. týden

20.-24. května 2019

Vážení rodiče,

23. a 24.5. pojedeme na třídní výlet do Světic. Zájemci mi, prosím, před odjezdem pošlou ofocený výpis s veškerými předepsanými léky od lékaře. Jinak nemohou být Vašemu dítěti být léky podány. Platí i pro léky na zvýšení imunity, pastilky apod. Toto potvrzení už bude platit i na školu v přírodě. Děkuji. Společný čas využijeme také k další zkoušce našeho divadelního představení.

Děti, které se akce nezúčastní, budou mít zajištěnou výuku ve třídě 2.A

Děkuji rodičům Sáry a dědečkovi od Matyáše za odvoz spacáků.

Ve středu 29.5. autorské čtení Ivy Krpálkové. Knihy o Ondrovi a jeho zážitcích z pobytu u strýčka na vesnici můžou děti přímo zakoupit i s autogramem přímo u autorky. K nahlédnutí viz. https://www.databazeknih.cz/knihy/tyden-u-strycka-bena-271386 nebo ve třídě. Děti knihu čtou i v družině. Cena 1. i 2. dílu po 150Kč, 3.díl za 240Kč. Nebo cena za komplet 500Kč.

Ve středu 22.5. bude mít referát Vojta Sůva.

Krásné jarní dny přejí

paní učitelka Markéta a pan učitel Ondra