10 - MASOŽRAVKY ANEB VEČEŘE PRO ADÉLU

Publikoval Radek Ivanov
Datum 6.5.2014

Anotace:
Tento oborový den je určen všem, kdo chtějí poznávat rozmary přírody a spolu s námi přijít na kloub některým z jejích záhad. Pokud jste viděli film "Adéla ještě nevečeřela "  a stejně jako nás vás od té doby fascinuje, jak je propojen svět lidí, zvířat a rostlin, vstupte do něj s námi. A pokud jste tento film neviděli a ani netušíte, že i v přírodě je někdy všechno naruby a rostliny jí živočichy, tak se těšíme, co společně poznáme a objevíme. Zázraky přírody nás nikdy nepřestanou udivovat.

Vyučující: J. Rubešová, P. Wernischová

Počet žáků: max. 19

Finanční náročnost: 200,- Kč

Zdravíme všechny účastníky oboru Masožravky!!

V přiložených souborech najdete vše, co budete potřebovat k napsání pěkné práce.

Přikládám prezentaci o masožravkách, kterou jsme vám promítali na prvním zážitkovém dnu.

V souboru Základní škola Kunratice je šablona, která vás povede při psaní práce.

!!!!! Tuto středu 7.5. odevzdejte všichni vytištěnou a svázanou práci na recepci!!!!!!!!!!

Pokud byste měli nějaký problém, přijďte za námi!

!!!!!!Čtěte si maily -  a čtěte i školní maily, paní uč. Petra Wernischová si dala tu práci, že přečetla vše, co bylo stažené na flash disku a napsala vám své postřehy a připomínky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nezapomeňte, že každého, kdo bude mít chuť zvu a ráda vezmu na výstavu Darwiniany, která se bude konat od 6. do 15. června t.r. Datum společné návštěvy výstavy upřesním.

Moc vám držíme palce při psaní práce!

Vaše

Petra a Jana