iKID

Publikoval Radek Ivanov
Datum 6.10.2015

Tyto oborové dny jsou založeny na projektu jménem Innovative Kid. Tento projekt má za hlavní cíl rozvíjet žákovskou kreativitu a sebevědomí. Vaším úkolem bude si během školního roku vymyslet nějaký „vynález nebo zlepšovák“, který v nejlepším případě dotáhnete do fáze prototypu. Celý projekt je rozfázovaný na několik částí. Nejprve si budete hledat inspiraci, poté bude následovat brainstorming nápadů, dále prozkoumáme trh, zda-li je pro ten Váš nápad na trhu místo. Po výrobě prototypu, se kterým Vám pomůžou odborníci, bude následovat „brand marketing“ a vše vyvrcholí prezentací Vašeho produktu před odbornou porotou. Odměnou Vám pak bude (za předpokladu, že Vás výrobek vyhraje) cesta s překvapením.

Vyučující: Jakub Zvěřina a Martin Suchánek

Finanční náročnost: 400,- Kč