Refresh BISTRO v ZŠ Kunratice již 2.5.2024

Datum 27.4.2024
Refresh BISTRO v ZŠ Kunratice již 2.5.2024

Již ve čtvrtek 2.5.2024 se v naší škole slavnostně otevře ReFresh bistro. Vedení školy našlo nového nájemce. Věříme, že s jeho nabídkou Refresh BISTRA budeme spokojeni. Nahlédněte do seznamu produktů, které budou nabízené v Refresh BISTRU - ReFresh Bistro - Sortiment splňující pamlskovou vyhlášku - Tabulky Google.

V Refresh BISTRU najdete pestrou nabídku zdravých nízkoenergetických svačin na dopoledne i energeticky vydatnějších pro odpolední trénink nebo víkendové zápasy. Zboží lze zakoupit za hotové ale i na zákaznickou kartu. Více informací nawebu: ReFresh Bistro - Nejlepší školní bistra v Česku nebo u provozovatele: Ing. Veronika Frycová, Finanční ředitelka  Designex Group Dubečská 73/6, 100 00 Praha 10 - Strašnice;  e: veronika.frycova@dxgroup.cz  |  m: +420 603501661 | www.dxgroup.cz | www.designex.cz  |  www.refreshbistro.cz .

Seznam produktů, které budou nabízené v Refresh BISTRU - ReFresh Bistro - Sortiment splňující pamlskovou vyhlášku - Tabulky Google.