26. týden

26. týden

25. února - 1. března 2019

Vážení rodiče,

Nedá mi to, a musím pochválit děti za dobré zvládnutí násobilky. Tento týden se zaměříme na kombinaci násobení, + , – v jednom příkladu. Sčítáme a odčítáme už do stovky. V češtině se zaměříme na psaní velkých písmen, diktát.

Chválím také za výborné recitační výkony, a to nejen zástupců na Kunratické jahůdce!

V úterý 26.2. se opět učíme metodou clil = jedna vyučovací hodina, ve které kombinujeme praktické používání angličtiny a češtiny v lekci (vedu ji současně s paní učitelkou angličtiny Ivou Peštovou)

Tento den budou ve školní družině současně probíhat dvě akce, obě začínají ve 14.00.

-          JAHODOVÝ KOKTEJL ve školní knihovně – pro všechny recitátory, kteří také chtějí recitovat před publikem.

-          MASOPUSTNÍ PRŮVOD v maskách (masky budou mít děti přes bundu, počítejte s tím)

Rodiče nahlásí paní vychovatelce v družině, které akce se děti zúčastní.

Mějte se krásně

paní učitelka Markéta a pan učitel Ondra