Provoz Školní družiny

Provoz školní družiny:

Do školní družiny jsou přijímány děti 1. – 4. třídy.

ŠKOLNÍ DRUŽINA PRO PRVNÍ AŽ TŘETÍ TŘÍDY

Ranní družina:

7.00 – 7.40 (příchod do 7.30 hodin)  - družinovým vchodem

Vyzvedávání dětí je možné pouze v těchto časech:

1. - po vyučování (dítě odchází na oběd samo a do družiny tento den vůbec nedojde)

2. - od 13.30 do 14.00 hodin

3. - od 15.30 do 17.00 hodin (po 17.00 je účtován poplatek 200.- za pozdní vyzvednutí dítěte ze školní družiny)

ŽÁCI PRVNÍCH TŘÍD BUDOU O SYSTÉMU VYZVEDÁVÁNÍ INFORMOVÁNI NA PRVNÍCH TŘÍDNÍCH SCHŮZKÁCH V PONDĚLÍ 3. 9. 2018 SVÝMI VYCHOVATELKAMI.

Mimo tyto stanovené časy nebude možné děti ze školní družiny vydávat z důvodu narušení programu ŠD!

Pokud bude mít dítě písemně nahlášen mimořádný odchod, bude zůstávat v kroužkové družině.

Z bezpečnostních důvodů není možné uvolňovat děti po telefonické domluvě!!!

Kroužková družina:

Tato družina slouží pro děti, které se ten den účastní zájmových kroužků a pro děti s mimořádnými odchody nahlášenými písemně.

Formuláře na uvolnění dítěte ze ŠD jsou ke stažení na webových stránkách školní družiny.

Platba za školní družinu:

Poplatek za školní družinu je měsíčně 300,- Kč.

Číslo účtu: 2016970019/6000, specifický symbol 333, konstantní symbol 0308, variabilní symbol má každé dítě ve své žákovské knížce.

Neuhrazení tohoto poplatku je důvodem k vyloučení žáka ze školní družiny.

Kontakt:

kroužková družina -  261 097 235

Program ŠD :

• hygiena, stolování

• odpočinková činnost (četba, poslech, relaxace)

• zájmová činnost (výtvarná, pracovní, hudební, sportovní, přírodovědná)

• hygiena, svačina

• příprava na vyučování - formou didaktických her

- k vypracování domácích úkolů nebo doplnění a procvičení učiva slouží studijní centrum bližší info zde

• odpočinková činnost (činnost dle vlastní volby)

Tradiční akce ŠD:  naleznete vždy na webových stránkách školní družiny nebo na nástěnce u kroužkové družiny.

ŠKOLNÍ DRUŽINA PRO ČTVRŤÁKY - KLUBÍK

Přiložené soubory: